Dursun Özbek’ten Ali Koç’a: Zengin yalı çocuğu söylediklerine çok dikkat etsin; Galatasaray başkanının adını ağzına alırken iki kez düşünsün

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç‘un Aziz Yıldırım‘la çıktığı canlı yayında söylediği “Dursun Özbek’e karşı her şeyi söyleyebilirsiniz, o kolay” sözlerine yanıt verdi. Özbek, “Zengin yalı çocuğunun söyledikleri dikkatimi çekti! Çok dikkat etsin! Galatasaray Başkanı’nın adını ağzına alırken, iki kez düşünsün!” dedi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, önemli açıklamalarda bulundu. Dursun Özbek, Ali Koç ve Aziz Yıldırım’ın sözlerine yanıt verdi.

Özbek’in açıklamaları şöyle:

“Kongrelerini izledik! Küfür, kafir, saldırma… Nasıl bir kongre olduğunu gördük! İki başkan adayı var, biri terk ediyor, öteki tek başına konuşuyor. Bunu Türk kamuoyu yorumlamalı!”

“Akşam iki başkan televizyon kanalında buluştular. İki spor adamı buluşuyor diye insanlar izledi. Tamamen kayıkçı kavgası! Futbolla, sporla ilgili olmayan tartışmalar! Türk sporuna hiçbir faydası olmayan yayın oldu.”

“Zengin yalı çocuğunun söyledikleri dikkatimi çekti! Çok dikkat etsin! Galatasaray Başkanı’nın adını ağzına alırken, iki kez düşünsün! Bu tribünlere insanları toplayım, ligden çekilme konuşup, geri vites yapıp… Salla babam salla! Biraz dikkat etsin

“Aziz Bey ikili, mikili bir şey söyledi ama kendisi destede yok!”

“Türk sporuna hiçbir faydası olmayan bir yayın! Yayın zaten zamanında bitmedi, kesildi diye düşünüyorum. Onlara tavsiyem Türk spor tarihini öğrensinler, gelip açtığımız sergiyi gezsinler. Türkiye’nin en büyük spor kulübü kimmiş, öğrenmiş olurlar.”

“Ali Bey haddini bilsin! Yalıda büyümüş zengin çocuğu olmak, böyle hadsiz konuşmayı gerektirmez. Galatasaray Başkanı hakkında konuşurken, iki kez düşünsün! Sağda, solda sallamaya benzemez! Dikkat etsin!”

“İki tane başarısız başkan konuştu. Bu tavırlarla zaten başarılı olamazlar, mümkün değil. Galatasaray’ın başarılarını yaşamaya devam edecekler. Galatasaray’ın başarı silsilesi, ayarlarını bozdu.”

Ne olmuştu?

HaberTürk canlı yayınında Fenerbahçe başkan adayı Aziz Yıldırım, “Galatasaray Başkanı’na sinek ikili dedim cevap veremedi.” demiş, Ali Koç ise “Dursun Özbek’e karşı her şeyi söyleyebilirsiniz, o kolay.” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir